Aikataulu

Perjantai 26.1.

1      16.30 – 17.50  Adding machine – erään herra Zeron tarina, Ilmaisukoulu Tuike, Vanha Sotku

2      17.00 – 18.15  Pieta, Ryhmä Neitilä, Kulttuuritalo Tempo

3      19.00 – 20.20  Adding machine – erään herra Zeron tarina, Ilmaisukoulu Tuike, Vanha Sotku

4      19.00 – 21.20  Tyttö ja varis *, Tikkurilan Teatteri, Musiikkiopisto

5      19.00 – 21.30  Sarasvatin hiekkaa *, Jyväskylän Huoneteatteri, Teatteri – suuri näyttämö

 

Lauantai 27.1.

6      10.00 – 11.15  Pieta, Ryhmä Neitilä, Kulttuuritalo Tempo

7      10.00 – 12.20  Tyttö ja Varis *, Tikkurilan Teatteri, Musiikkiopisto

8      10.00 – 12.30  Sarasvatin hiekkaa *, Jyväskylän Huoneteatteri, Teatteri – suuri näyttämö

9      12.00 – 14.40  Vanja-eno *, Järvenpään Teatteri, Vanha Sotku

10    15.00 – 16.15  Parisuhdemonologit, Tukkateatteri, Teatteri pieni – näyttämö

11     16.00 – 18.40  Vanja-eno *, Järvenpään Teatteri, Vanha Sotku

12    16.30 – 18.45  Aina joku eksyy *, Miinan montun Talviteatteri, Kulttuuritalo Tempo

13    17.00 – 18.50  Luvattu maa -suur(suomi)musikaali *, Tukkateatteri, Musiikkiopisto

14    17.30 – 18.30  Kiitos kirjeestäsi, Louhiteatteri, Kahvila Nanda

15    19.00 – 21.00  Beowulf & Grendel *, Kajaanin Harrastajateatteri, Teatteri – suuri näyttämö

16    19.15 – 21.10  Luvattu maa -suur(suomi)musikaali *, Tukkateatteri, Musiikkiopisto

17    19.30 – 20.30  Kiitos kirjeestäsi, Louhiteatteri, Kahvila Nanda

18    20.00 – 21.15  Parisuhdemonologit, Tukkateatteri, Teatteri – pieni näyttämö

21.30 – 22.30  Festivaaliklubi

 

Sunnuntai 28.1.

19     10.00 – 12.15  Aina joku eksyy *, Miinan montun Talviteatteri, Kulttuuritalo Tempo

20    10.00 – 13.00  Viulunsoittaja katolla *, Pyhtään Harrastajateatteri, Vanha Sotku

21     11.00 – 12.25  Pelko pois, Rosemarie!, Legioonateatteri, Teatteri – suuri näyttämö

22    12.00 – 12.35  Sanamyrsky, Otava Ensemble, Musiikkiopisto

23     13.45 – 16.45  Viulunsoittaja katolla *, Pyhtään Harrastajateatteri, Vanha Sotku

24     14.00 – 14.35  Sanamyrsky, Otava Ensemble, Musiikkiopisto

25     14.00 – 15.25  Pelko pois, Rosemarie!, Legioonateatteri, Teatteri – suuri näyttämö

26     15.00 – 15.35  Sanamyrsky, Otava Ensemble, Musiikkiopisto

17.00 –    Päätösjuhla

 

(* merkityissä esityksissä väliaika)